Masaj terapisi

Müşteriler, boğaz kaslarından kurtulmaktan daha fazlası için sizinle rezervasyon yaparlar – hepimizin hissettiği günlük stresden kopmak isterler.

Booker masaj iş yazılımları sizlerle ilgilenir, böylece müşterilerinizle ilgilenebilirsiniz. Herhangi bir cihazda ne zaman ve nerede olursa olsun rezervasyon yapabilir ve kendinize odaklanma özgürlüğünü verebilirler.

Masaj terapisi, eğitimli ve sertifikalı bir tıp uzmanının vücudunuzun yumuşak dokularını (kas, bağ dokusu, tendonlar, bağlar ve cilt) değişik derecelerde basınç ve hareket kullanarak manipüle ettiği bir tedavi türüdür.

Masaj genellikle tamamlayıcı ve bütüncül ilacın bir parçası olarak kabul edilir. Çok çeşitli tıbbi durumlar ve durumlar için standart tedavi ile birlikte giderek artan bir şekilde sunulmaktadır.

Masajın faydaları üzerine yapılan çalışmalar, stres, ağrı ve kas gerginliğini azaltmak için etkili bir tedavi olduğunu göstermektedir. Mayo Clinic’te, insanların kanser, kalp hastalığı, mide problemleri, fibromiyalji veya diğer rahatsızlıkların ağrı ve stresi ile başa çıkmalarına yardımcı olmak için masaj tedavisi önerilebilir.

Klinik denemeler
Bu hastalığı önlemek, tespit etmek, tedavi etmek veya yönetmek için yeni tedavileri, müdahaleleri ve testleri test eden Mayo Clinic araştırmalarını keşfedin .

Masaj Terapisi Mesleği için ÜCRETSİZ Öz Bakım Sürekli Eğitim!
Kendinize iyi bakın ve 5 Ücretsiz CE Kredisi Kazanın
Amerikan Masaj Terapi Derneği (AMTA) ve Masaj Envy, terapistlerin kendi öz bakımlarını üstlenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı bir online çevrimiçi sürekli eğitim kursları seti üzerinde işbirliği yaptı.

AMTA , araştırmacılar, klinisyenler, doktorlar ve masaj terapisi uygulayıcıları da dahil olmak üzere üst düzey uzmanlarla birlikte çalışarak , vücut mekaniği ve yaralanmaların önlenmesi konularında iki ücretsiz çevrimiçi sürekli eğitim kursu geliştirdi.

En büyük kar amacı gütmeyen masaj terapisi dernek olarak, AMTA kendi kendine bakımda 5 CE Kredisi ile masaj terapisi mesleğine geri veriyor.

Masaj Terapistleri için Öz Bakım: Vücut Mekaniği
3 CE Kredileri
Vücut mekaniği-ya biyomekanikleri bir katı anlayış – masaj terapötik bakım sunarken vücutlarına etkisini azaltarak, verimlilik ile etkili masaj terapisi sağlamak için araçlar terapistleri verir.

Masaj Terapistleri için Öz Bakım: Yaralanma Önleme
2 CE Kredisi
Özbakım tüm meslekler için, özellikle de masaj terapistleri için önemlidir. Kendinizi iyi hissetmeniz için en iyi uygulamalara ve bunları şimdi ve yıllarca sağlıklı tutmanıza yardımcı olmak için bunları masajlarınıza nasıl dahil edebileceğinize dair genel bir bakış elde edin.

Masaj Terapistleri için Öz Bakım Neden Önemlidir?
Masaj terapisi fiziksel olarak zorlu bir meslek olabilir. Masaj terapistleri (çoğu sağlık uzmanı gibi), genellikle müşterilerin ihtiyaçlarını ilk önce kendi ihtiyaçlarını feda ederler. Fiziksel ve duygusal olarak, kişisel bakım uzun ve başarılı bir masaj terapisi kariyeri için gereklidir.

AMTA’nın 2017 Öz Bakım Anketine göre, masaj terapisinin bir sonucu olarak masaj terapistlerinin üçte biri yaralandı
Yüzde 90’lık bir kesim, herhangi bir zamanda acı içinde olduklarını söylüyor
Masaj terapistlerinin yaklaşık yüzde 2’si, yaralanma nedeniyle her yıl mesleği terk eder
Yüksek Kaliteli Sürekli Eğitim
Bu öz bakım programı İş Güvenliği ve Sağlık İdaresi standartlarına göre oluşturulmuştur (OSHA işyeri güvenliğini denetleyen federal hükümet kuruluşudur). Tüm AMTA CE dersleri titizlikle incelenir, NCBTMB onaylı ve devletin devam eden eğitimi için sunulur (uygulanabilirse).

View Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir