İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hizmetler

İsveç Masajı
Stres giderici bir vurgu ile gerçekleştirilen uzun akan vuruşlu hafif rahatlatıcı masaj.

Sıcak Taş Masajı
Pürüzsüz Bazaltlı Taşlar ısıtılır ve maksimum gevşeme için İsveç veya Derin Doku Masajı ile birleştirilir.

Prenatal
Özel olarak eğitilmiş bir prenatal terapist, anne adayı için rahatlama ve stres rahatlama sağlar. Kullanılan spesifik teknikler, annenin ve bebeğin refahını artırırken hamilelik rahatsızlığını büyük ölçüde azaltır.

Derin Doku
Sıkılaştırıcı, spazmları serbest bırakmak ve toksinleri temizlemek için kas tabakalarına derinlemesine çalışmak için kullanılan bir masajdır. Yaralanma rehabilitasyonu ve inflamasyonun azaltılması için çok yararlıdır.

Spor Masajı
Eklemlerdeki stresi azaltmak ve hareket aralığını arttırmak için uzanımları içeren Derin Doku Masajı. Spor Masajı, yorucu fiziksel aktivitelerden önce ve sonra faydalıdır.

Deluxe Yüz Masajı *
Yüz kas gerginliğini hafifletmek ve dolaşımını arttırmak için tasarlanan 30 dakikalık Deluxe Yüz Masajı ile gençleştirici ve stres azaltıcı özelliğimizle rahatlayın ve canlandırın. Hafif bir yüz temizleyici ile başlayıp, hafif bir soyulma sağlamak için hafif bir yüz ovma kullanarak rahatlatıcı bir Yüz Masajı ile başlıyoruz. Derin bir nemlendirici maske ve yüz nemlendirici ile bitiriyoruz. Kendinizi şımartın… Deluxe Face, Hands & Feet Paketi’ne yükseltin – 60 dakikalık bir terapi, hem Sea Salt hem de Brown Sugar Scrub seçiminizi kullanarak el ve ayak masajının keyfini çıkarır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AnkaraMasajSalonu.org - yıllardır Ankara ilçelerinde hizmet veren güvenilir masaj salonları hakkında geniş kapsamlı bilgilere erişebilmenizde yardımcı olan en popüler bayan masöz arama sitesi olarak sizlere 24 saat aralıksız hizmet veren en popüler sitedir. Sınır tanımadan günün her saati aradığınız özelliklere sahip olan Bayan masözlerle ilgili ne ararsanız bulabileceğiniz en popüler site olarak sizlere hizmet verdiğimiz gibi, Yerli ve Yabancı işinin ehli masöz bayanlara ulaşabilmenizde hizmet sunulur. Ankara masaj salonu ile ilgili aramalar: Ankara masaj salonu sitesi, masöz bayanlar Ankara, Ankara masaj sitesi, olgun masözler, evlere gelen masöz ilanları Ankara, yeni masöz bayan fotoğraflar, masözler ile ilgili aradığınız her şey burada! ankara masaj fiyatları ne kadar, ankara masaj otel, ankara masaj spa, ankara masaj fırsat, grupanya ankara masaj, ankara masaj salonu çankaya, ankara masaj salon fiyatları

 

YASAL UYARI: 21 Yaşından küçükler için uygun değildir, 21 yaşından büyük yetişkin bireyler için özel olarak hazırlanmış olan Ankara ve İlçelerinde hizmet veren en çok ziyaret edilen Ankara Masaj Salonu sitesi günün her saati açık.

© 2018 Ankara ilçelerinde hizmet veren en iyi Ankara Masaj Salonu