İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsveç masajı

 

Bu gevşeme odaklı masaj şekli, çoğu insanın ilk kez masaj hakkında düşündüklerinde düşündükleri şeydir. Terapistler kaslarda sığ gerginliği azaltmaya yardımcı olmak için bir dizi uzun, kayma vuruşları, kneads ve dairesel hareketler kullanırlar. Rahatlamak için aromaterapi eklenebilir.

Nefit olun : Kasları gevşetmeye ve yüzeysel gerginliği hafifletmeye yardımcı olmanın yanı sıra, İsveç masajı da vücut boyunca dolaşımın artmasına yardımcı olabilir.

Şayet şunu deneyin : masaj yapmakta yeniyseniz veya sırt ve omuzlarınızdaki hafif ve orta gerginliği hafifletmek istiyorsanız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AnkaraMasajSalonu.org - yıllardır Ankara ilçelerinde hizmet veren güvenilir masaj salonları hakkında geniş kapsamlı bilgilere erişebilmenizde yardımcı olan en popüler bayan masöz arama sitesi olarak sizlere 24 saat aralıksız hizmet veren en popüler sitedir. Sınır tanımadan günün her saati aradığınız özelliklere sahip olan Bayan masözlerle ilgili ne ararsanız bulabileceğiniz en popüler site olarak sizlere hizmet verdiğimiz gibi, Yerli ve Yabancı işinin ehli masöz bayanlara ulaşabilmenizde hizmet sunulur. Ankara masaj salonu ile ilgili aramalar: Ankara masaj salonu sitesi, masöz bayanlar Ankara, Ankara masaj sitesi, olgun masözler, evlere gelen masöz ilanları Ankara, yeni masöz bayan fotoğraflar, masözler ile ilgili aradığınız her şey burada! ankara masaj fiyatları ne kadar, ankara masaj otel, ankara masaj spa, ankara masaj fırsat, grupanya ankara masaj, ankara masaj salonu çankaya, ankara masaj salon fiyatları

 

YASAL UYARI: 21 Yaşından küçükler için uygun değildir, 21 yaşından büyük yetişkin bireyler için özel olarak hazırlanmış olan Ankara ve İlçelerinde hizmet veren en çok ziyaret edilen Ankara Masaj Salonu sitesi günün her saati açık.

© 2018 Ankara ilçelerinde hizmet veren en iyi Ankara Masaj Salonu